اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرمعرفی روسای جدید دادگستری‌های گمیشان، بندرگز و دادگاه بخش داشلی برون
روسای جدید دادگستری‌های گمیشان، بندرگز و دادگاه بخش داشلی برون با پیشنهاد رئیس کل دادگستری استان گلستان و صدور حکم از سوی رئیس قوه قضائیه معرفی شدند.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از ایسنا، رئیس کل  دادگستری  گلستان عصر شنبه ۵ خرداد در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد:در احکام جداگانه علی اکبر قنبرزاده به سمت رئیس دادگستری بندرگز ، حسن احمدی به سمت رئیس دادگستری گمیشان و محمد احمدنژادچهره به سمت رئیس حوزه قضایی بخش داشلی برون منصوب شدند.

حیدر آسیابی بیان کرد:در ادامه این تغییرات طی چند روز آینده رئیس دادگستری علی آبادکتول و دادستان شهرستان گنبدکاووس هم تغییر خواهد کرد.

وی در مراسم معارفه این روسا که به صورت جداگانه برگزار شد ضمن تقدیر از تلاش‌های روسای پیشین این حوزه های قضایی گفت:انتخاب مدیران جوان و انقلابی و تغییرات مدیریتی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و بهبود ارائه خدمات قضایی به مردم انجام می شود.

حیدر آسیابی با اشاره به خدمات شهیدرئیسی طی چهار دهه حضور در دستگاه قضایی گفت:رهبر معظم انقلاب در چند روز اخیر ویژگی های برجسته این شهید خدمت را تبیین فرمودند که حکایت از اخلاص ، صداقت و خدمتگزاری این بزرگوار بود که ماهم در قوه قضاییه با توجه به مدت حضور طولانی ایشان در سنگر قضا داشتند به عینه شاهد بودیم.

آسیابی بیان کرد:حضور مردم در مراسم بدرقه و تشییع ایشان هم نشان از قدردانی و رضایت مردم از عملکرد این شهید بود و ادای دین به ایشان شرکت پرشور در انتخابات است.

وی با بیان این که اصل بر پاسخگویی مدیران شهرستانی است و باید در اتاقشان به روی مردم باز باشد، افزود:در برنامه تحول قضایی، شاخصه اصلی ارزیابی مدیران، رضایت مردم است.

آسیابی به مدیران جدید توصیه کرد:در حوزه های کاری خود، ارتقا سرعت و کیفیت رسیدگی به پرونده ها، تلاش برای تحقق شعار سال با کمک به رفع موانع تولید و کمک به توسعه اقتصادی استان به ویژه وضعیت اقتصادی مرزنشینان در داشلی برون، اهتمام بر اجرای برنامه تحول قضایی، استفاده بیشتر از مجازات‌های جایگزین حبس برای جرایم سبک و افراد فاقد محکومیت کیفری، نظم و انضباط اداری را در اولویت قرار دهند.


http://www.caspiankhabar.com/95087تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96