اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرمعاون استاندار گلستان:

نخبگان ثروت‌های انسانی کشور هستند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان نخبگان را ثروت های انسانی کشور دانست و گفت: امروز دشمن سعی دارد با زدودن هویت ملی از نخبگان آنها را از آرمان‌های انقلاب اسلامی دور کند.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از مهر، سیدعلی مهاجر ظهر سه شنبه در دیدار با آیدانی سرپرست بنیاد نخبگان گلستان اظهار کرد:نخبگان از مهم‌ترین ثروت‌های انسانی کشور هستند و دشمن در تلاش است با زدودن هویت ملی و آرمان‌خواهی از نخبگان آنها را از آرمان‌های انقلاب اسلامی دور کند.

وی افزود:بینش، بصیرت افزایی، دشمن‌شناسی، ایجاد تقویت هویت ملی و آرمان‌خواهی در بستر آموزش از نکات مهمی است که بنیاد نخبگان باید به آن توجه داشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت:از بنیاد نخبگان انتظار می‌رود با ایجاد شرایط مناسب حمایت و پشتیبانی کامل و همه جانبه از نخبگان و همچنین با اقناع، تبیین و ایجاد انگیزه و امید، آنها را به سمت کمک به کشور و استان سوق دهد.

وی با اشاره به اینکه معتقدیم ارتباط سازنده با جامعه نخبگانی در حل مسائل استان بسیار راه‌گشا خواهد بود، ادامه داد:بنیاد ملی نخبگان حلقه وصل دولت با نخبگان است که متأسفانه از این ظرفیت بسیار بزرگ و مهم کمتر استفاده شده است.

مهاجر اظهار کرد:در دولت علاقمند هستیم باگره خوردن با مجموعه نخبگانی استان از دانش آنها در راستای حل مسائل استان بهرمند شویم کما اینکه تاکنون نیز اینگونه بوده است.

وی یادآور شد:لازم است با تشکیل بانک نخبگانی در حوزه‌های مختلف از جمله صنایع تولیدی، اقتصادی، کشاورزی، دامپروری و چالش‌های زیرساختی، محلی برای رجوع مدیران دولتی و بخش خصوصی باشد.

در پایان این دیدار از مجموعه بنیاد نخبگان و نمایشگاه محصولات فناورانه نخبگان استان بازدید به عمل آمد.


http://www.caspiankhabar.com/95070تبلیغ کانال تلگرام

برچسب‌ها

استانداری


مهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96