اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبراتصال ۱۲۰۰ فقره انشعاب آب در شهرهای آق قلا و انبار الوم
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از نصب بیش از ۱۲۰۰ فقره انشعاب جدید در سال گذشته در شهرهای آق قلا و انبارالوم خبر داد.

به گزارش شایان اریان نیا، ابوالفضل رحیمی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد:در سال ۱۴۰۲ با تلاش همکاران امور آب و فاضلاب شهرستان آق قلا بیش از ۱۲۰۰ فقره انشعاب جدید نصب و۲۲ فقره انشعابات غیر مجاز شناسایی و به مجاز تبدیل شده است.

وی افزود:تعویض هفت هزار و ۵۶۰ فقره کنتور خراب و فرسوده، رفع گیر و نشتی ۲۳۵ دستگاه کنتور آب مشترکان و تعویض ۴۰ مورد انشعابات فرسوده از دیگر اقدامات صورت گرفته در این مدت بوده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان گفت:رفع هزار و ۵۶ مورد اتفاقات انشعاب، ۸۱۶ مورد اتفاقات شبکه و خط انتقال آب شرب و استاندارد سازی ۶۰ مورد انشعاب آب از دیگر فعالیت‌های این امور در مدت زمان مذکور بوده است.

این مقام مسؤول افزود:حفر و تجهیز ۲ حلقه چاه، بهسازی ۲۰ حلقه چاه آب شرب، اصلاح و توسعه بیش از سه هزار و ۸۰۰ متر شبکه آب شرب از دیگر اقدامات صورت گرفته در این مدت بوده است.

رحیمی در پایان گفت:انجام ۷۵ هزار و ۱۴۴ مورد آزمون کلر سنجی آب با هدف تأمین آب شرب سالم و بهداشتی و شستشوی ۱۲۲ کیلومتر شبکه‌های توزیع و خطوط انتقال آب شرب از اقدامات مهم در راستای بهبود وضعیت کیفی آب در سال گذشته در شهرهای آق قلا و انبار الوم انجام شد.


http://www.caspiankhabar.com/95061تبلیغ کانال تلگرام

برچسب‌ها

اب و فاضلاب


مهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96