اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرجوسازی رسانه‌های معاند برای ترمیم شکست سنگین اسرائیل/ ریزپرنده‌ها آبرویشان را بُرد
امام جمعه گرگان با بیان اینکه رسانه‌های معاند پس از حادثه امروز با دروغ پردازی و جوسازی به دنبال ترمیم شکست سنگین اسرائیل در عملیات وعده صادق هستند، گفت: آنها بیشتر آبروی رژیم صهیونیستی را بردند.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی  نماز جمعه  گرگان گفت:نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران اعم از سپاه و ارتش در ۲۵ فروردین ماه جاری کار بسیار بزرگی انجام داده و با اجرای عملیات غرورآفرین وعده صادق به جنایت اسرائیل در حمله به کنسولگری ایران در دمشق پاسخی کوبنده دادند.

وی با بیان اینکه حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق به منزله حمله به خاک کشورمان بود، افزود:اسرائیل باید پاسخ این گستاخی را دریافت می‌کرد و ما نیز براساس قوانین بین‌المللی به این تجاوزگری پاسخ دادیم.

امام جمعه گرگان با بیان اینکه دشمن به دنبال کوچک نشان دادن قدرت‌نمایی ایران است، گفت:اقدام ما نمایش قدرت بود نه اعمال قدرت، قدرت نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی بسیار بالا است و نیرو‌های مسلح کشورمان در عملیات وعده صادق همه قدرت خود را نشان ندادند، در واقع این عملیات، یک مانور بود.

نورمفیدی تاکید کرد:مسیر قدرت‌نمایی اسرائیل برای حمله به کنسولگری ایران در دمشق ۳۷۰ کیلومتر بود، اما مسیر قدرت‌نمایی ایران بیش از این مقدار بوده و موشک‌های شلیک‌شده از مناطق غربی ایران، فاصله هزار و ۱۰۰ کیلومتری و موشک‌های مناطق مرکزی ایران، مسیر هزار و ۸۰۰ کیلومتری را تا قلب تل‌آویو طی کردند.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران به دنبال جنگ نیست، یادآور شد:اگر رژیم غاصب صهیونیستی دست از پا خطا کند جمهوری اسلامی ایران پاسخ کوبنده‌ای به این رژیم جعلی و اشغالگر خواهد داد.

امام جمعه گرگان به حادثه امروز اصفهان اشاره کرد و توضیح داد:امروز تعدادی ریزپرنده در اصفهان مشاهده شده که بررسی‌ها نشان می‌دهد مساله خیلی کوچکی بوده و مشخص نیست از کدام سمت آمده است.

نورمفیدی اضافه کرد:پس از حادثه صبح امروز، رسانه‌های معاند دست به دروغ‌پردازی و جوسازی زده و این ریزپرنده‌ها را حمله اسرائیل به ایران اعلام کردند، اما بررسی‌های انجام‌شده نشان می‌دهد منشا این ریزپرنده خارج از کشور نبوده است.

وی گفت:رژیم غاصب صهیونیستی در عملیات وعده صادق شکست سنگینی خورد و رسانه‌های معاند با این اقدامات به دنبال ترمیم شکست رژیم اشغالگر قدس بودند، اما با این اقدام، بیشتر آبروی اسرائیل را بردند.

امام جمعه گرگان افزود:در حالی که اسرائیل خود را ارتش اول منطقه می‌دانست ۶ ماه است که در غزه دست به نسل‌کشی زده و هیچ نتیجه‌ای نگرفته است.

نورمفیدی با تاکید بر اینکه اسرائیل غده سرطانی است و وجود آن در منطقه یک خطر بزرگ است، گفت:این رژیم جعلی همواره از بدو تاسیس باعث دردسر بوده است.


http://www.caspiankhabar.com/95054تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96